bigtheme

فعالیت ۵۰۰۰ نیروی هلال احمر در طرح نوروزی Reviewed by Momizat on . فعالیت 5000 نیروی هلال احمر در طرح نوروزی مدیر امور پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در اجرای طرح نوروزی، پنج هزار نفر از امدادگران این جمعیت در سطح فعالیت 5000 نیروی هلال احمر در طرح نوروزی مدیر امور پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در اجرای طرح نوروزی، پنج هزار نفر از امدادگران این جمعیت در سطح Rating: 0
شما اینجایید:خانه » خبر » اجتماعی » فعالیت ۵۰۰۰ نیروی هلال احمر در طرح نوروزی

فعالیت ۵۰۰۰ نیروی هلال احمر در طرح نوروزی

فعالیت ۵۰۰۰ نیروی هلال احمر در طرح نوروزی

1448693516132_5625544.jpg

مدیر امور پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در اجرای طرح نوروزی، پنج هزار نفر از امدادگران این جمعیت در سطح پایگاه های امداد و نجات کشور به منظور خدمت رسانی به مردم و مسافرین حضور دارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،منطقه گلستان،حامد سجادی در حاشیه بازدید از کمپ های امداد و نجات هلال احمر استان گلستان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: درحال حاضر بیش از یک هزار پایگاه امداد و نجات در سطح کشور در طرح نوروزی فعال هستند. امدادگران حاضر و فعال در این پایگاه‌ها، جدا از خدمات امداد جاده ای، خدمات امدادی کوهستان و سایر بخش ها را با توجه به آموزش ها و مهارت های آموخته به مردم ارائه می دهند.

سجادی تصریح کرد: استان گلستان با آمادگی کامل ۳۳ پایگاه امداد و نجات، در شرایط مطلوبی قرار دارد و کار عملیات امداد و نجات با رعایت نکات ایمنی و در سریع ترین زمان ممکن در حال انجام است.

مدیر امور پایگاه های امداد و نجات هلال احمر کشور افزود: با توجه به ارزیابی که از هفت پایگاه امداد جاده ای و کوهستانی گلستان داشتیم، همه پایگاه ها و نیروها از آمادگی کامل برخوردار بودند.

سجادی ادامه داد: جمعیت هلال احمر، سازمانی ارزش محور است و رویکرد و استراتژی جدید آن برسه اصل پیشگیری، نجات گری و بازتوانی پایه گذاری شده است.

منبع : ایسنا

درباره ی نویسنده

مطالب ارسالی: : 1261

دیدگاهتان را ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است Copyright © 2013 yektanameh.ir, All rights reserved

Scroll to top