bigtheme

بهره مندی ۲ میلیون و ۷۱۵ هزار مسافر از خدمات طرح ایمنی و سلامت Reviewed by Momizat on . رییس سازمان جوانان هلال احمر خبر داد بهره مندی 2 میلیون و ۷۱۵ هزار مسافر از خدمات طرح ایمنی و سلامت رییس سازمان جوانان هلال احمر گفت: تا پایان یازدهمین روز از ا رییس سازمان جوانان هلال احمر خبر داد بهره مندی 2 میلیون و ۷۱۵ هزار مسافر از خدمات طرح ایمنی و سلامت رییس سازمان جوانان هلال احمر گفت: تا پایان یازدهمین روز از ا Rating: 0
شما اینجایید:خانه » خبر » اجتماعی » بهره مندی ۲ میلیون و ۷۱۵ هزار مسافر از خدمات طرح ایمنی و سلامت

بهره مندی ۲ میلیون و ۷۱۵ هزار مسافر از خدمات طرح ایمنی و سلامت

رییس سازمان جوانان هلال احمر خبر داد

بهره مندی ۲ میلیون و ۷۱۵ هزار مسافر از خدمات طرح ایمنی و سلامت

1457255017986_photo_2016-03-06_11-24-18.jpg

رییس سازمان جوانان هلال احمر گفت: تا پایان یازدهمین روز از اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافران، دو میلیون ۷۱۵ هزار مسافر از خدمات پست های نوروزی هلال احمر بهره مند شده اند.

به گزارش سرویس سلامت ایسنا، مسعود حبیبی در یازدهمین روز اجرای شانزدهمین طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی گفت:

در این مدت ما شاهد حضور فعالانه جوانان در پست های نوروزی و ارائه خدمات در عرصه فرهنگ سازی برای تحقق شعار” نه به تصادفات جاده ای” و کاهش حادثه ها و همچنین راهنمایی مسافران نوروزی بودیم.

وی با اعلام اینکه ۲ میلیون و ۷۱۵ هزارو ۹۳۸ مسافر تا به امروز از خدمات جوانان هلال احمر در پست های نوروزی بهره‌مند شده اند، افزود: در بازدیدهایی که طی چند روز اخیر از پایگاه های ثابت و سیار جوانان هلال احمر داشتیم، حضور خواهران داوطلب به عنوان بانوان همیار در طرح ایمنی و سلامت که بیش از نیمی از مشارکت کنندگان در این طرح را تشکیل می دادند و در کنار برادران داوطلب به مسافران خدمات لازم را ارائه می کردند قابل تحسین بود.

حبیبی در ادامه از ۵۰۸ هزار و ۶۹ مورد خدمات ارائه شده تا به یازدهمین روز از اجرای این طرح خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۱۹ هزارو ۶۱۲ مسافر از خدمات ایستگاه های سلامت که بیشترین مراجعه کننده را داشته است و ۱۶۳ هزارو ۷۸۹ کودک از فضا های دوستدار کودک بهره‌مند شدند و همچنین ۱۲۴ هزارو ۶۶۸ برای اقامه نماز و انجام فرایض به خیمه های نماز مراجعه کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، وی همچنین به توزیع سه میلیون و ۴۲۷ هزارو ۲۵۰ مورد اقلام فرهنگی و آموزشی تاکنون میان مسافران اشاره و تصریح کرد: یک میلیون و ۲۸۲ هزارو ۱۳۲ هزار نقشه جهت راهنمایی مسافران و یک میلیون و ۲۷۸ هزارو ۶۸۶ مورد بروشور و ۸۶۶ هزار و ۴۳۲ مورد سایر خدمات تا به امروز ارائه شده است.

به گفته رییس سازمان جوانان هلال احمر، به ترتیب استان های مازندارن با ۲۳۲ هزارو ۵۳۴ نفر، آذربایجان غربی با ۱۹۰ هزارو ۹۳ نفر، یزد با ۱۶۶ هزارو ۱۶۸ نفر، خراسان رضوی با ۱۵۹ هزارو ۵۹۰ نفر و کرمان با ۱۵۹ هزارو ۲۱۱ نفر ، از استان های پر مراجعه نوروز امسال بودند.

منبع : ایسنا

درباره ی نویسنده

مطالب ارسالی: : 1261

دیدگاهتان را ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است Copyright © 2013 yektanameh.ir, All rights reserved

Scroll to top