bigtheme

مطالب شبکه های اجتماعی درباره ایدز کذب محض است Reviewed by Momizat on . یک مقام وزارت بهداشت: مطالب شبکه های اجتماعی درباره ایدز کذب محض است رییس مرکز مدیریت بیماری های وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی خبر منتشر شده در شبکه های اج یک مقام وزارت بهداشت: مطالب شبکه های اجتماعی درباره ایدز کذب محض است رییس مرکز مدیریت بیماری های وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی خبر منتشر شده در شبکه های اج Rating: 0
شما اینجایید:خانه » خبر » اجتماعی » مطالب شبکه های اجتماعی درباره ایدز کذب محض است

مطالب شبکه های اجتماعی درباره ایدز کذب محض است

یک مقام وزارت بهداشت:

مطالب شبکه های اجتماعی درباره ایدز کذب محض است

رییس مرکز مدیریت بیماری های وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی خبر منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر ‘ پخش ویروس ایدز توسط عده ای که به بهانه چک کردن قند خون به درب منازل مراجعه کرده و کارت علوم پزشکی دارند’، را تکذیب کرد.

به نقل از اعلام روز چهارشنبه پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، دکتر محمد مهدی گویا ضمن تکذیب این خبر تصریح کرد: وزارت بهداشت همواره برای اجرای طرح های کشوری که نیاز به اخذ نمونه از مردم هنگام مراجعه به درب منازل آنان را دارد حتما قبل و حین اجرای طرح، از طریق رسانه های عمومی، اطلاع رسانی می کند.

وی تاکید کرد: هموطنان توجه داشته باشند که همیشه معتبرترین منبع دریافت اطلاعات در زمینه سلامت مردم و مسایل مرتبط به آن، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

گویا در پایان یادآور شد: بدون شک تداوم انتشار این اخبار در جامعه، به جز تشویش اذهان عمومی نتیجه ای در بر نخواهد داشت و انتظار می رود مردم فهیم نیز به این موضوع عنایت ویژه داشته باشند.

منبع  : ایرنا

درباره ی نویسنده

مطالب ارسالی: : 1261

دیدگاهتان را ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است Copyright © 2013 yektanameh.ir, All rights reserved

Scroll to top